Hrktc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grafik Bölümü Kuralları

Ünlem Grafik Bölümü Kuralları

Mesaj tarafından Admin Salı 9 Şub. 2010 - 20:08

Grafik bölümünün kurallari

</U>Forumunuz icin logo, banner vs. sadece bu forumda isteklerinizi yapabilirisiniz. Yeni bir konu acmadan önce bu kurallari okumaniz gerekmektedir.

1. Bir konuda sadece bir istek yapabilirsiniz.

Her istek icin yeni bir konu acmalisiniz. Böylece size daha iyi yardim edebiliriz.

2. Istek yapmak icin bu formu tamamlamaniz gerekmektedir.

Ne kadar cok formu tamamlarsaniz o kadar iyi size yardim ederiz ve resim istiyorsaniz, bunu siz yuklemeniz gerekir. Resim aramak grafikerlerin isi degildir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

/!\ Forumun adresi mecburdur. Adres yoksa, size yardim edemeyiz. Yetkinforum sadece kendi forumlari icin yardim edebilir. Yani, yabanci forumlar kabul edilmez, konunuz kilitlenip, cöpe atilicaktir.

Kod:

Ne istersiniz :

Resmin boyutu :

Yazi :

Yazilarin rengi :

Arka plan rengi :

Resimler :

Site ismi :

örnek :

<BLOCKQUOTE>
Merhaba,

Ne istersiniz : Banner

Resmin boyutu : 600x200

Yazi : Yetkinforum

Yazilarin rengi : Pembe

Arka plan rengi : Mavi

Resimler :

Site ismi :

Tesekkür ederim.

3. İsteğiniz Çözümlenirse bitti ikonu koyunuz.

İstediğiniz istek çözümlenirsen "[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]"
ikonunu koyunuz.
4. Sadece 24 saat içinde konunuza cevap gelmez ise başka bir mesaj yollayabilirsiniz.

Konuyu acan üye, eski mesajina göre, 24 saat önce cevap verildiyse, konu 48 saat icin kapatilicaktir.

5. Konularda flood yapmak yasaktir.

1. Cezalardan uzak durmak için : flood ,polemik veya terbiyesiz kelimeleri kullanmak kesinlikle yasak. Bu forum sohbet forumu degildir. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Lütfen gereksiz mesajlar yollamayin. "şimdi işim var ", "yarin yapariz" vs .. gibi mesajlar yasaktir !

6. Özel Mesaj atarak yardım olmaz.

Özel mesaj ile istek yapmak yasaktir. Özelden yardim olursa, bu forum ne ise yarar ? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

7. Her Üye Günde 5 İstek Yapabilir.

Her üye günde 10 istek yapabilir. Eğer bir üye günde 20 istek yaparsa, diğer isteklere nasıl yanıt verilir ?

Üyenin 11. isteğinde konu kilitlenir !.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

8. İsteklerinizde kişisel görseller vermeyin !

Lütfen isteklerinizde kişisel görseller vermeyiniz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kişisel görseller verdiğinizde konunuz kilitlenip çöpe atılacaktır. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ne Durumlarda Engel Alabilirsiniz ?

Kurallara Uymadığınız Zaman,

Saygısız ve Emeğe Saygısızlık Durumunda,

Uyarıya Dikkate Almamak Durumunda,

Aynı İsteği Defalarda Açmak Durumunda..</BLOCKQUOTE>
Admin
Admin
™Hrktc Kurucu™
™Hrktc Kurucu™

Uyarı Seviyesi : Grafik Bölümü Kuralları Warnba10
Başarı Puanı : 6

https://hrktc.forum.st